" VATKA , KAPİTONE, GÖĞÜS KABI İMALATINDA ÖNCÜ FİRMA DOĞAN... "
Hakkımızda...

BURKAY TEKSTİL olarak omuz vatkası kol balığı Kapitone İle Gögüs Kap’ı üretim ve pazarlamasında lider ve örnek kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz. 6 senelik deneyimimiz, profesyonel ekibimiz ve yeni teknolojilere yatırımlarımız sayesinde geldiğimiz bu noktayı en iyi betimleyen bilgi Türkiye’den Avrupa, Amerika ve Orta Doğu’ya ihracat yapan kaliteli hazır giyim üreticilerinin %92’sinin ihtiyaçlarını karşılamamızdır. Artan Doğan ihracatları ile büyüyen müşteri portföyümüz sayesinde dünyanın dört köşesine ulaşmayı başarıyor, hem trendlerin takipçisi hem de geliştiricisi olarak modadaki önemli konumumuzu istikrarla koruyoruz. 

Kaliteli omuz vatkası üretme hayalimizi ilk defa 2005 ’de BURKAY TEKSTİL çatısı altında hayata geçirdik. 2005 ’te profesyonel üretim ve pazarlama takımımız Doğan ismini aldı. Fakat, yüzde yüz Türk sermaye ile modern teknolojiye ciddi yatırımlar yapıp Doğan’ı sektörün önder kuruluşu haline getirdik. Oeko-Tex Standard 100 sertifikamız da üretimdeki yüksek standartlarımızın önemli bir örneğidir.
Doğan’da ürünlerimizi, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlayarak müşteriye özel çözümlerle tasarlıyoruz. Teknik ve konfeksiyon bilgimiz ile tecrübeli ekibimiz sayesinde müşterilerimize vatkalarında yaratılabilecek en iyi şekli, uyumu ve görünüşü sunarak özel modeller geliştiriyoruz. 10,000’den fazla farklı modelimiz bu benzersiz ilginin sonucudur. Ayrıca hammade stoğu bulundurmamız ve siparişleri talepler doğrultusunda en kısa sürede sevk edebilmemiz, önemli Türk üreticilerin Burkay tekstil tercih etmelerinin nedenlerinden sadece bir kaçıdır.

Omuz vatkası ve kol balığı üretimimizin yanısıra, Soğuk Sprey Laminasyon Gögüs kap’ı servisimizi müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu sistem sayesinde, ısıl işlemde yaşanılan sorunları tamamen ortadan kaldırıyor; böylece tekstil sektörünün pek çok alanında ihtiyaç duyulan laminasyon işlemine kalite katıyoruz.
Daima değişimde olan moda endüstrisinin gereksinimlerini sağlamak için hazırız ve sizin yanınızdayız.

Burkay olarak global tekstil sektörünün deneyimli ve güvenilir bir partneri olmaktan sevinç duyuyoruz.
  Burkay Tekstil San. Tic . Ltd. Şti.                                                   Her Hakkı Saklıdır.